ÁLLÁS - Energetikai szakember

Nemzetközi projektekhez keres az Energiaklub energetikai szakembert. A projektek szakmai tartalma az energiatanúsítási folyamathoz, épületenergetikai területekhez kapcsolódik.

Az ideális munkatárs:

  • ért az épületenergetikához, van energiatanúsítói végzettsége és tapasztalata;
  • munka- és projektvezetői tapasztalattal rendelkezik, még jobb ha már európai uniós projektekben is dolgozott,
  • aktív, tárgyaló- és írásképes angol nyelvtudással rendelkezik,
  • proaktív, kezdeményező, kreatív, vannak ötletei, hatást akar elérni,
  • tud együttműködni másokkal,
  • gyorsan tanul,
  • tud (olykor szoros) határidőre, pontosan, felelősen, hatékonyan dolgozni.

Feladatai közé fog tartozni:

  • 15 épület energetikai tanúsításának elvégzése,
  • szakmai javaslatok megfogalmazása,
  • szakértői egyeztetéseken való részvétel, a magyarországi álláspontok nemzetközi fórumokra való becsatolása,
  • szakmai elmélyülés az energiahatékonyság/épületenergetika témakörében, témát érintő hazai és nemzetközi folyamatok követése,
  • elemzésekben, kutatásokban való részvétel,
  • hazai és nemzetközi együttműködések kialakítása, ápolása.

Amit kínálunk:

Nonprofit szektorban versenyképes bér, cafeteria, szakmai fejlődésre alkalmas környezet, kreativitást igénylő feladatok, barátságos légkör, jó hangulat. A pozíciót munkaszerződéssel vagy megbízási szerződéssel lehet betölteni. A munkaidőkeret (teljes- vagy részmunkaidős), és munkavégzés helyszíne megegyezés tárgyát képezi.

Magyar nyelvű önéletrajzzal, és egy angol nyelvű rövid, tömör motivációs levéllel az [email protected] e-mail címre  (tárgy: Energetikus) Határidő: január 5.